קורקינטים חשמליים למבוגרים

היום קורקינטים חשמליים הופכים לפופולריים יותר ויותר ברחובות העיר. בין אם ברחובות תל אביב וערי המרכז או בשאר הארץ, רבים מוצאים את הקורקינט החשמלי כפתרון תחבורתי נוח ,זול (ביחס לאלטרנטיבות – רכב, אופנוע), ידידותי לסביבה, והחשוב מהכל – קומפקטי וקל.

אחת השאלות העקריות של אנשים החושבים על רכישת קורקינט חשמלי היא – מה עדיף – קורקינט חשמלי או אופניים? ובכן, זוהי שאלה הגיונית. מצד אחד שוק האופניים היום רבוי, ולכן ניתן לרכוש אופניים ראויות לנסיעה ככלי תחבורה החל מ2000 ש"ח, אבל מצד שני, מדובר בכלי תחבורה כבד, גדול לא קומפקטי מספיק להתנהלות יומיומית.
לעומת זאת, מחירי קורקינט חשמלי ראוי למבוגרים ככלי תחבורה ינוע במחיר של החל מ5000-6000 ש"ח. הקורקינטים החשמליים יהיו קלים הרבה יותר, וקומפקטיים.

למה זה חשוב לנו? משקל קל של הקורקינט חשוב לנו כשמרימים את הקורקינט בגרמי מדרגות, לדירה בקומה השלישית או אפילו לבגאז' של הרכב. בנוסף, רוב הקורקינטים מתקפלים, זאת כדי שנוכל להכניס אותם בין מושבי הרכבת, או לחילופין שלא יתפוס מקום במשרד/בבית ושיכנס בקלות לרכב. ישנם קורקינטים שגם הכידון שלהם ניתן לקיפול, דבר ההופך אותם לקומפקטיים במיוחד.

כדי להקל עילכם, עשינו מחקר של כל הקורקינטים החשמליים למבוגרים הנפוצים בשוק שכנראה נתקלתם בהם ברחובות העיר, וחילקנו את כל הדגמים השונים לקטגוריות של טווחי נסיעה, גיל ומשקל. תוכלו לגשת לכל אחת מהקטגוריות בתפריט הראשי של האתר ולבחון את הגמים המתאימים ביותר עבורכם. בהצלחה!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply